Hallitus

Ressut ry:n hallitus toimii yhdistyksen edustajina ja päättäjinä. Hallitus pyrkii toimimaan uusien ja vanhojen Ressujen hyväksi ja luomaan tilaisuuksia ja toimia, jotka ylläpitäisi Ressujen välistä ystävyyttä.

Puheenjohtaja
Stella Qin / stella.qin(ät)gmail.com, 044 0893289

Viestintävastaava
Joonas Lehtonen / joonas(ät)joonaslehtonen.fi, 050 5165270

Tapahtumatoimikunta
Maisa Cederström / maisa.cederstrom(ät)gmail.com, 050 5911293
Liisa Heinonen / lkheinonen(ät)gmail.com, 050 3469155
Tuuli Pikkarainen / tuuli.pikkarainen(ät)gmail.com, 044 5528148
Jessica Salminen / jessicasalminen(ät)windowslive.com
Kristian Vainio /k.m.t.vainio(ät)gmail.com, 050 4104468

Muut jäsenet
Hannu Ahjopalo / hannu.ahjopalo(ät)gmail.com, 040 0601194
Jukka Ahonen / jukka.ahonen(ät)mestariluokka.fi, 050 5919665
Simo Nuuttila / simonuuttila(ät)gmail.com, 045 6504920
Katariina Sorvanto / katariina.sorvanto(ät)gmail.com, 050 5997824
Matti Vainio / mattivainio(ät)helsinkinet.fi, 040 7123493
Seppo Vaittinen, ESLOK / seppo(ät)lakium.fi, 040 0602364

***

Toimihenkilöt

Sihteeri
Ilkka Kuivalainen / ilkka.kuivalainen(ät)edu.hel.fi, 050 356 4150

Talouspäällikkö
Risto Karvonen / risto.karvonen(ät)k-karvonen.fi, 0400 610562