Hallitus

Ressut ry:n hallitus toimii yhdistyksen edustajina ja päättäjinä. Hallitus pyrkii toimimaan uusien ja vanhojen Ressujen hyväksi ja luomaan tilaisuuksia ja toimia, jotka ylläpitäisi Ressujen välistä ystävyyttä.

Puheenjohtaja
Matti Vainio – mattivainio(ät)helsinkinet.fi – 040 7123493

Sihteeri
Ilkka Kuivalainen – ilkka.kuivalainen(ät)edu.hel.fi – 050 356 4150

Talouspäällikkö
Risto Karvonen – risto.karvonen(ät)k-karvonen.fi – 0400 610562

Muut jäsenet

  • Hannu Ahjopalo – hannu.ahjopalo(ät)gmail.com – 0400 601194
  • Kimmo Fischer – kimmo.fischer(ät)sito.fi – 0400 881412
  • Jussi Halli – jussi.halli(ät)iki.fi
  • Simo Nuuttila – simonuuttila(ät)gmail.com – 045 650 4920
  • Jessica Salminen – jessicasalminen(ät)windowslive.com
  • Henry Sanmark – henry.sanmark(ät)iki.fi
  • Seppo Vaittinen – seppo.vaittinen(ät)lakium.fi – 0400 602364

Opiskelijakunnan edustajat

  • Petteri Hirvonen, pj – petterihirvonen1(ät)gmail.com
  • Miko Lepistö, vpj – miko.lepisto(ät)gmail.com