Hallitus

Ressut ry:n hallitus toimii yhdistyksen edustajina ja päättäjinä. Hallitus pyrkii toimimaan uusien ja vanhojen Ressujen hyväksi ja luomaan tilaisuuksia ja toimia, jotka ylläpitäisi Ressujen välistä ystävyyttä.

Puheenjohtaja
Kristian Vainio – k.m.t.vainio(ät)gmail.com – 050 4104468

Sihteeri
Ilkka Kuivalainen – ilkka.kuivalainen(ät)edu.hel.fi – 050 356 4150

Talouspäällikkö
Risto Karvonen – risto.karvonen(ät)k-karvonen.fi – 0400 610562

Muut jäsenet
Hannu Ahjopalo – hannu.ahjopalo(ät)gmail.com – 040 0601194
Jukka Ahonen – jukka.ahonen(ät)mestariluokka.fi – 050 5919665
Maisa Cederström – maisa.cederstrom(ät)gmail.com – 050 5911293
Simo Nuuttila – simonuuttila(ät)gmail.com – 045 6504920
Tuuli Pikkarainen – tuuli.pikkarainen(ät)gmail.com – 044 5528148
Jessica Salminen – jessicasalminen(ät)windowslive.com
Katariina Sorvanto – katariina.sorvanto(ät)gmail.com – 050 5997824
Matti Vainio – mattivainio(ät)helsinkinet.fi – 040 7123493
Seppo Vaittinen, ESLOK – seppo(ät)lakium.fi – 040 0602364